Pattaya
oferty specjalne,
czyli co polecamy

   Pattaya i okolice Bangkoku to największe zagęszczenie pól golfowych w Tajlandii. Na odcinku 100 km jest ich ponad 100.

Znajdują się tutaj bardzo znane pola jak Siam CC, miejsce corocznego turnieju LPGA Honda Classic z dwoma doskonałymi polami Old Course i Plantation, Amata CC miejsce Thailand Open czy słynne pole Royal Gems będące kopią najbardziej znanego pola na świecie - Augusta.
W okolicach Bangkoku jest też wiele mniej znanych lecz doskonałych pól jak Lam Lukka (36 dołków), Laem Chabang, Thana City czy Khao Kheow.

Pobyt w Pattaya to również bujne życie nocne z setkami barów i restauracji położonych malowniczo nad brzegiem morza. 
Bangok natomiast jest jednym z najbardziej ekscytujących i fascynujących miast świata. Luksusowe hotele, świątynie, kolorowe targi, wspaniałe sklepy i egzotyczne kluby uczynią to miasto niezapomnianym.

Najlepszy sezon w okolicach Bangkoku i Pattaya to październik-kwiecień, natomiast w okresie od maja do października należy spodziewać się deszczy. 

 

 

 

Pattaya - Sunset Park - 14-26 Października 2016

 

Zapraszamy na Golfową przygodę w Tajlandii. Nasi Goście spędzą jedną noc w Bangkoku w hotelu Icon oraz zwiedzą najważnijsze punkty tego niezwykłego miasta tj :

-Wielki Pałac,

-Wat Po z posągiem leżącego buddy

-rejs po sieci kanałów 

-wizyta w szlifierni kamieni szlachetnych

Na koniec kolacja w widokowej restauracji.

 

Kolejnym punktem i zarazem naszą główną bazą będzie prawdziwa oazy spokoju i wypoczynku, resort Sunset Park w Pattai, który łączy w sobie tradycyją architekturę z współczesnymi wymaganiami. Zachowano układ tajskiej wioski,ale są tu też tajemnicze zakątki, a nawet rzeczka! Do dyspozycji naszych Goście będą 2 baseny ze słodką wodą, sauna, wieczory z muzyką na żywo oraz Spa Wanatara z salonem masażu i jacuzzi.

Link do hotelu: tutaj 

 

Pola Golfowe dostępne w Pakiecie :

W odległosći ok.30 min jazdy samochodem na terenie Rayong Green Valley Country Club znajdują się trzy 18-sto dołkowe pola golfowe :

Phoenix Golf - Długość 6228 m. , PAR 72 

Silk Oak - Długość 6524 m. , PAR 72

St.Andrews 2000  - Długość 7111 m. , PAR 74

Green Valley  - Długość 6488 m. , PAR 72

 

Pola Opcjonalne:

Siam Country Club Old Course - Długość 6415  m. , PAR 72

Siam Country Club Plantation - Długość 6820 m. , PAR 72/36

 

Cena Pakietu:

W cene każdego pakietu wliczony jest 11 dni/10 nocy (w tym 1 noc w Bangkoku), śniadania, 6 Green Fee oraz Transport na miejscu. (lotnisko-hotel-lotnisko)

 

 PROMOCJA do 30 Września 2016 : W cenie 10 gripów Winn Dri Tac o wartości 750zł (z montażem gratis)


 

1 osoba w pokoju 2 os.

1 osoba w pokoju 1 os.

Golfista

6 604 PLN

8 320 PLN

Osoba Towarzysząca

3 736 PLN

 

 

Cena nie zawiera: 

Przelot Warszawa – Bangkok- Warszawa

Ok 3 000 PLN*

 *- cena do potwierdzenia w zależności od daty zakupu biletu lotniczego

 

Propozycja przelotów liniami Emirates :

14 Października 2016 Warszawa Dubaj        14:40  22:25

15 Października 2016 Dubaj Bangkok          03:00  12:30

 

26 Października 2016 Bangkok Dubaj          02:40  05:45

26 Października 2016 Dubaj Warszawa        07:25  11:30

 

Jeżeli będą Państwo kupować bilet lotniczy zgodnie z powyższą propozycją liniami Emirates przez nasze biuro , bagaż golfowy do 10kg będzie dodany za darmo. 

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących samego wyjazdu lub chęci wzięcia w nim udziału prosimy o kontakt na mail kontakt@zwiazekgolfistow.pl

 

 

Program Wyjazdu


Dzień 1, 14.10.2016– Wylot z Polski   

Wylot z Lotniska im.Fryderyka Chopina

 

Dzień 2, 15.10.2016– Przylot do Tajlandii   

Po przylocie do Tajlandii  uczestnicy zostaną przywitani przez polskiego rezydenta a następnie pojadą do 4* Hotelu Icon w Bangkoku. Na terenie tego nowoczesnego hotelu do dyspozycji Gości będzie basen, centrum fitness oraz restauracja serwująca specjały kuchni międzynarodowej. Po rozgoszczeniu się w pokojach , zabierzemy naszych Gości na kolację w najwyższym budynku na 81 piętrze, skąd roztacza się niesamowita panorama na całą metropolię.

 

Dzień 3 – 16.10.2016 – Klejnoty Bangkoku   

 

Zaraz po śniadaniu wyruszymy na odkrywanie miasta . Na początek największy w Bangkoku rynek kwiatowy, gdzie będzie można podziwiać piękne konstrukcje kwiatowe wyplatane przez lokalnych sprzedawców. Po targu kwiatowym będzie okazja zetknąć się z najważniejszymi zabytkami stolicy Tajlandii, znanymi, jako „klejnoty Bangkoku”. Są to przede wszystkim obiekty sakralne, takie jak świątynia Wat Phra Kheo, gdzie będziemy podziwiać niezwykłą statuę Szmaragdowego Buddy oraz Wielki Pałac, który od lat zachwyca turystów swoją architekturą. Nasi Goście odwiedzą też Wat Po – najstarsza buddyjska świątynia królewska w Bangkoku. Wat Po słynie z ogromnego posągu leżącego Buddy. Po wizycie w świątynie Wat Po rejs łodzią długorufową po rzece Chao Praya oraz po sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta. Z perspektywy pokładu długorufowej łodzi miasto i życie jego mieszkańców prezentuje się bardzo egzotycznie. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w Pałacu Ananta Samakhom Throne Hall , gdzie udostępniono zwiedzającym drogocenne przedmioty należące do obecnie panującego króla Ramy IX . Na koniec wizyta w szlifierni kamieni szlachetnych- Tajlandia jest światowym eksporterem rubinów i szafirów.

 

Przejazd do Pattayi oraz zakwaterowanie w hotelu Sunset Park .Zapraszamy do prawdziwej oazy spokoju i wypoczynku, resort Sunset Park łączy w sobie tradycyją architekturę z współczesnymi wymaganiami. Zachowano układ tajskiej wioski, są tu także tajemnicze zakątki, a nawet rzeczka! Do dyspozycji naszych Goście będą 2 baseny ze słodką wodą, sauna, wieczory z muzyką na żywo oraz Spa Wanatara z salonem masażu i jacuzzi.

 

 

Dzień 4-17.10.2016- Pole Phoenix

 

Śniadanie

 

Zajęcia z trenerem ZGP – Maciejem Miszczakiem (ok.2h)

 

Gra na polu (18 dołków)

 

Dzień 5- 18.10.2016- Pole Green Valley

 

Śniadanie

 

Zajęcia z trenerem ZGP – Maciejem Miszczakiem (ok.2h)

 

Gra na polu (18 dołków)

 

 

Dzień 6- 19.10.2016- Pole Silky Oak

 

Śniadanie

 

Zajęcia z trenerem ZGP – Maciejem Miszczakiem (ok.2h)

 

Gra na polu (18 dołków)

 

Dzień 7 - 20.10.2016- Pole Phoenix

 

Śniadanie

 

Zajęcia z trenerem ZGP – Maciejem Miszczakiem (ok.2h)

 

Gra na polu (18 dołków)

 

Dzień 8-21.10.2016- Pole St.Andreaws 2000

 

Śniadanie

 

Zajęcia z trenerem ZGP – Maciejem Miszczakiem (ok.2h)

 

Gra na polu (18 dołków)

 

Dzień 9-22.10.2016- Pole Green Valley

 

Śniadanie

 

Zajęcia z trenerem ZGP – Maciejem Miszczakiem (ok.2h)

 

Gra na polu (18 dołków)

 

Dzień 10-23.10.2016 - Golf lub wycieczka

 

Śniadanie

 

Gra na polu Siam Country Club Old Course lub wycieczka fakultatywna na Koh Lan(Propozycje poniżej)

 

Dzień 11-24.10.201 6- Golf lub wycieczka

 

Śniadanie

 

Gra na polu Siam Country Club Plantation lub wycieczka fakultatywna Zwiedzanie ogrodów Nong-Nooch (Propozycje poniżej)

 

Dzień 12-25.10.2016- Powrót do Polski

 

Śniadanie

 

Przejazd na lotnisko w Bangkoku


Dzień 13-26.10.2016- Wylot do Polski


Wylot do Polski (w sugerowanych przez nas godzinach)

 

Propozycje Wycieczek Fakultatywnych:


 

Dodatkowych 2 GF (23 i 24.10.2016)

Siam Country Club Old Course i Plantation  

CENA: 1027 PLN za 1 os.


Koh Lan – Totalny relaks na plaży

 Po śniadaniu, popłyniemy szybką łodzią motorową, na wyspę Koh Lan. Jest to jedna z największych przybrzeżnych wysp, na którą udają się miłośnicy plażowania. Czeka na nich piaszczysta biała plaża i przejrzysta woda. Do wyboru są praktycznie wszystkie rodzaje wodnych sportów. W program wycieczki włączony jest obiad na wyspie  Wyjazd z hotelu o godzinie 8:30 - powrót około 17:00. Jeśli uzbiera się odpowiednia grupa- rejs prywatną łodzią.

CENA: 130 PLN za 1 os.


Zwiedzanie ogrodów Nong-Nooch

 Po śniadaniu, zapraszamy Państwa do ogrodów tropikalnych Nong-Nooch Garden. Jest to wielka posiadłość, z ogrodami zajmującymi powierzchnię prawie 400 ha. W sielankowej okolicy wokół sztucznego jeziora położona jest oranżeria orchidei i bromelii, ogród kaktusów, kolekcja drzew bonsai oraz pięknie zaprojektowane w różnych stylach parki (np. park francuski). Można sobie zrobić zdjęcia z wieloma zwierzętami (papugami, małpami, tygrysem bengalskim). Spacer przez motylarnię albo wśród egzotycznych ptaków przyniesie wiele wrażeń. Jest tu także amfiteatr, gdzie odbywa się pokaz folklorystyczny tajskich tańców i ceremonii, sztuki tajskiego boksu, a nawet walki na słoniach. Ogromnym powodzeniem cieszy się jednak półgodzinny występ słoni . Wyjazd z hotelu o godzinie 9:00, powrót około 14:00.

CENA: 115 PLN za 1os.


Wieczorne show „Alcazar”

Wieczorem, pojedziemy na słynne w Azji oraz Europie przedstawienia „Alcazar”. Grupa ponad sześćdziesięciu tancerek-transwestytów w przepięknych kolorowych kostiumach tworzy niezapomnianą rewię. Czy dla dzieci, czy dla dorosłych, wieczór spędzony w „Alcazar” na zawsze pozostanie w pamięci. Wyjazd z hotelu przewidziany jest na godzinę 20:30. Przedstawienie zaczyna się o godzinie 21:30-22:30). Po przedstawieniu wspólny spacer na walking street. Powrót do hotelu we własnym zakresie.

CENA: 105 PLN za 1 os.