Pattaya
oferty specjalne,
czyli co polecamy

   Pattaya i okolice Bangkoku to największe zagęszczenie pól golfowych w Tajlandii. Na odcinku 100 km jest ich ponad 100.

Znajdują się tutaj bardzo znane pola jak Siam CC, miejsce corocznego turnieju LPGA Honda Classic z dwoma doskonałymi polami Old Course i Plantation, Amata CC miejsce Thailand Open czy słynne pole Royal Gems będące kopią najbardziej znanego pola na świecie - Augusta.
W okolicach Bangkoku jest też wiele mniej znanych lecz doskonałych pól jak Lam Lukka (36 dołków), Laem Chabang, Thana City czy Khao Kheow.

Pobyt w Pattaya to również bujne życie nocne z setkami barów i restauracji położonych malowniczo nad brzegiem morza. 
Bangok natomiast jest jednym z najbardziej ekscytujących i fascynujących miast świata. Luksusowe hotele, świątynie, kolorowe targi, wspaniałe sklepy i egzotyczne kluby uczynią to miasto niezapomnianym.

Najlepszy sezon w okolicach Bangkoku i Pattaya to październik-kwiecień, natomiast w okresie od maja do października należy spodziewać się deszczy. 

 

 

 

Pattaya - The Grass Suites - Dwa Turnusy - 7-15 i 14-22 Grudnia 2019

 

Zapraszamy na Golfową przygodę w Tajlandii. Naszą główną bazą będzie hotel The Grass Suites w Pattai. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje i przystanki komunikacji publicznej. Plaża i słynne kluby nocne przy ulicy Walking Street oddalone są od apartamentów o nieco ponad 2 km.

W każdym apartamencie znajduje się część dzienna z sofą, stołem oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do międzynarodowych kanałów. Do dyspozycji Gości jest też aneks kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową. WiFi jest bezpłatne.

Pola Golfowe dostępne w Pakiecie :

W odległosći ok.30 min jazdy samochodem na terenie Rayong Green Valley Country Club znajdują się trzy 18-sto dołkowe pola golfowe :

Phoenix Golf - Długość 6228 m. , PAR 72 (dwukrotnie)

Silk Oak - Długość 6524 m. , PAR 72

St.Andrews 2000  - Długość 7111 m. , PAR 74

Green Valley  - Długość 6488 m. , PAR 72

Siam Country Club Old Course - Długość 6415  m. , PAR 72

lub

Siam Country Club Plantation - Długość 6820 m. , PAR 72/36

 

Cena Pakietu:

W cene każdego pakietu wliczony jest 8 dni/7 nocy, śniadania, 6 Green Fee oraz Transport na miejscu. (lotnisko-hotel-lotnisko i na pola). Buggy na wszystkich polach oprócz Phoenix. Piłki podczas treningu.


 

1 osoba w pokoju 2 os.

1 osoba w pokoju 1 os.

Golfista

1 364 USD

1 514 USD

Osoba Towarzysząca

765 USD

 

 

Cena nie zawiera: 

Przelot Warszawa – Bangkok- Warszawa

Ok 3 000 PLN*

 *- cena do potwierdzenia w zależności od daty zakupu biletu lotniczego

*-zwyczajowego napiwku dla Caddy ok 40 zł.

 

Proponujemy przelot liniami Emirates lub Qatar Airways : 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących samego wyjazdu lub chęci wzięcia w nim udziału prosimy o kontakt na mail kontakt@zwiazekgolfistow.pl

 

 

Program Wyjazdu


Dzień 1, 7 i 14 grudnia – Wylot z Polski   

Wylot z Lotniska im.Fryderyka Chopina

 

Dzień 2, – Przylot do Tajlandii (8 i 15 grudnia)

Po przylocie do Tajlandii  uczestnicy zostaną przywitani przez polskiego rezydenta a następnie pojadą do 4* The Grass Serviced Suites w Pattai. 

 

Dzień 3 – Dzień Sportu (9 i 16 grudnia)

Śniadanie

trening z Trenerem ZGP

Gra 1 18 dołków

Wieczorny czas wolny

 

Dzień 4 – Dzień Sportu (10 i 17 grudnia)

Śniadanie

trening z Trenerem ZGP

Gra 2 18 dołków

Wieczorny czas wolny

 

Dzień 5 – Dzień Sportu (11 i 18 grudnia)

Śniadanie

trening z Trenerem ZGP

Gra 3 18 dołków

Wieczorny czas wolny

 

Dzień 6 – Dzień Sportu (12 i 19 grudnia)

Śniadanie

trening z Trenerem ZGP

Gra 4 18 dołków

Wieczorny czas wolny

 

Dzień 7 – Dzień Sportu (13 i 20 grudnia)

Śniadanie

trening z Trenerem ZGP

Gra 5 18 dołków

Wieczorny czas wolny

 

Dzień 8 – Dzień Sportu (14 i 21 grudnia)

Śniadanie

trening z Trenerem ZGP

Gra 6 18 dołków

Wieczorny czas wolny

 

Dzień 9 – Dzień Wyjazdu (15 i 22 grudnia)

Śniadanie

Czas wolny

Przejazd na lotnisko i wylot do Polski.


Dla nie golfistów:

Koh Lan – Totalny relaks na plaży

 Po śniadaniu, popłyniemy szybką łodzią motorową, na wyspę Koh Lan. Jest to jedna z największych przybrzeżnych wysp, na którą udają się miłośnicy plażowania. Czeka na nich piaszczysta biała plaża i przejrzysta woda. Do wyboru są praktycznie wszystkie rodzaje wodnych sportów. W program wycieczki włączony jest obiad na wyspie  Wyjazd z hotelu o godzinie 8:30 - powrót około 17:00. Jeśli uzbiera się odpowiednia grupa- rejs prywatną łodzią.

CENA: 130 PLN za 1 os.


Zwiedzanie ogrodów Nong-Nooch

 Po śniadaniu, zapraszamy Państwa do ogrodów tropikalnych Nong-Nooch Garden. Jest to wielka posiadłość, z ogrodami zajmującymi powierzchnię prawie 400 ha. W sielankowej okolicy wokół sztucznego jeziora położona jest oranżeria orchidei i bromelii, ogród kaktusów, kolekcja drzew bonsai oraz pięknie zaprojektowane w różnych stylach parki (np. park francuski). Można sobie zrobić zdjęcia z wieloma zwierzętami (papugami, małpami, tygrysem bengalskim). Spacer przez motylarnię albo wśród egzotycznych ptaków przyniesie wiele wrażeń. Jest tu także amfiteatr, gdzie odbywa się pokaz folklorystyczny tajskich tańców i ceremonii, sztuki tajskiego boksu, a nawet walki na słoniach. Ogromnym powodzeniem cieszy się jednak półgodzinny występ słoni . Wyjazd z hotelu o godzinie 9:00, powrót około 14:00.

CENA: 115 PLN za 1os.


Wieczorne show „Alcazar”

Wieczorem, pojedziemy na słynne w Azji oraz Europie przedstawienia „Alcazar”. Grupa ponad sześćdziesięciu tancerek-transwestytów w przepięknych kolorowych kostiumach tworzy niezapomnianą rewię. Czy dla dzieci, czy dla dorosłych, wieczór spędzony w „Alcazar” na zawsze pozostanie w pamięci. Wyjazd z hotelu przewidziany jest na godzinę 20:30. Przedstawienie zaczyna się o godzinie 21:30-22:30). Po przedstawieniu wspólny spacer na walking street. Powrót do hotelu we własnym zakresie.

CENA: 105 PLN za 1 os.