Phuket
oferty specjalne,
czyli co polecamy

Wyspa Phuket to najbardziej znany kurort w Tajlandii i jeden z najsłynniejszych w Azji. Znajduje się 750 km na południe od Bangkoku nad Morzem Andamańskim.

Phuket słynie ze wspaniałych plaż, setek restauracji i uroczych tajskich knajpek oraz z bajecznych krajobrazów pobliskich wysp i zatoki Phang Nga.
Najbardziej znanymi z nich są Phi Phi Island, słynna z fimu "Th Beach" z Leonardo Di Caprio oraz James Bond Island, miejsca akcji filmu "Człowiek ze złotym pistoletem".

Oczywiście na Phuket jak w całej Tajlandii znajduje się kilka doskonałych pół golfowych.

Blue Canyon i jego 2 pola 18 dołkowe to miejsce wielu turniejów klasy międzynarodowej. Grali tam najlepsi zawodowcy na świecie z Tigerem Woodsem, Ernie Elsem oraz Gregiem Normanem na czele.
Pola golfowe Red Mountain. Loch Palm czy Mission Hills to także niezapomniane dla każdego golfisty miejsca.


Phuket pozwala w idealny sposób połączyć wypoczynek na plaży, wycieczki na bezludne wyspy i grę w golfa. jest to jednym słowem idealne miejsce wakacyjne dla golfisty z rodziną. 

Klimat na Phuket jest bardzo przyjemny z powodu morskich wiatrów i bujnej, tropikalnej przyrody. Temperatury wahają się od 28° do 35° C w ciągu dnia, a temperatura morza od 28° do 30° C.

Najlepszy sezon na Phuket to listopad-kwiecień, natomiast w okresie od maja do października należy spodziewać się deszczy. 

 

 

 

Tinidee Golf Resort

 

Zapraszamy do pięknie położonego hotelu który został zaprojektowany w tradycyjnym andaluzyjskim stylu. Jest do idealne miejsce dla osób szukających ciszy i odpoczynku. Na jego terenie do dyspoyzji Gości będzie zewnętrzny basen, 3 restaurację, 2 bary, kort tenisowy, siłownia, pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę oraz centrum SPA.

 

Link do hotelu: tutaj

 

Pola Golfowe dostępne w Pakiecie :

W sąsiedztwie znajdują się dwa 18-sto dołkowe pola golfowe:

Loch Palm - Długość 5916 m. , PAR 72

Red Mountain - Długość 6314 m. , PAR 72

 

Cena Pakietu:

W cene pakietu wliczony jest nocleg 8 dni/7 nocy w tym śniadanie, 5 Green Fee, dostęp do hotelowego SPA oraz transport na miejscu. (lotnisko-hotel-lotnisko)

 

 

1 osoba w pokoju 2 os.

1 osoba w pokoju 1 os.

Golfista

 1139 EUR

 1301 EUR

Osoba Towarzysząca

 510 EUR

 

 Cena nie zawiera:

Przelot Warszawa – Bangkok- Warszawa

Ok 2600 PLN*

 *- cena do potwierdzenia w zależności od daty zakupu biletu lotniczego